تبلیغات
وبلاگ من - گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های دنیا که تا کنون در دنیا اجاره شده است

گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های دنیا که تا کنون در دنیا اجاره شده است

دوشنبه 14 تیر 1395 05:17 ب.ظ

 

گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های دنیا | روزگاران

 • گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌های دنیا | روزگاران

  میلیون‌ها نفر میلیونر در سرتاسر جهان وجود دارد و همه‌ی آن‌ها نیاز به جایی برای زندگی کردن دارند. همانطور که می‌توانید تصور کنید، این خانه‌ها بسیار گران‌قیمت و (مناسب برای بنگاه‌های املاک) هستند.

  میلیونرها و میلیاردرها در خانه‌هایی زندگی می‌کنند که از ویلاهای رویایی تا عمارت‌های مجلل و پنت‌هاوس‌های معظم را شامل می‌شود. در این مقاله ما نگاه مختصری خواهیم انداخت به فهرستی از زیباترین و گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌هایی که در دنیا تا کنون به اجاره درآمده است. همزمان که به این فهرست می‌نگریم ببینید که آیا شما چنین پولی برای اجاره‌ی چنان خانه‌ای در اختیار دارید؟ آیا این پنت‌هاوس‌ها به خوبی پاسخگوی نیاز شما هستند؟ البته نباید از خاطر ببرید که میلیونرها یا میلیاردرهایی در دنیا وجود دارند که هم‌اکنون این خانه‌ها در تصاحب آن‌هاست. شاید هم شما ترجیح می‌دهید فقط نگاهی به این فهرست بیاندازید و بگذرید.
  تعداد اندکی از این پنت‌هاوس‌ها در ایالات متحده واقع شده‌اند، خواه در فلوریدا یا نیویورک. اغلب آن‌ها نیز توسط سرمایه‌گذاران و میلیونرهای خارجی خریداری و تصاحب شده‌اند. در برخی موارد نیز این خانه‌های مجلل در خاک کشورهایی غیر از ایلات متحده قرار دارند ولی میلیونرها یا میلیاردرهای آمریکایی مالک آن‌ها هستند. همانگونه که خواهید دید، این پنت‌هاوس‌ها در بسیاری از مناطق مختلف جغرافیایی در نقاط گوناگون جهان واقع شده‌اند.
  حتی اگر قیمت خانه در ایالات متحده همچنان رو به افزایش باشد، بازهم میلیونرها و میلیاردرهای بیشتری برای خرید آن‌ها پیدا می‌شوند. قیمت این خانه‌ها به دلیل تورم دائما رو به افزایش است. در حقیقت هنگامی که شهروندان آمریکایی خانه‌های گران‌قیمت را در ایالات متحده می‌خرند این کمکی به اقتصاد آمریکا برای خروج از رکود است. همین فرمول در مورد افرادی که در سایر کشورها زندگی می‌کنند صادق است.
  بسیار از این پنت‌هاوس‌ها هنوز هم در معرض فروش قرار دارند، پس هر کس که از عهده‌ی خرید آن‌ها برآید می‌تواند اقدام به خرید آن‌ها بکنند. مطمئنن این خانه‌ها گران‌قیمت‌ترین از گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس‌هایی هستند که در حال حاضر در بازار برای فروش گذاشته شده‌اند. به همین دلیل هم در معرض دید ثروتمندترین افراد دنیا قرار گرفته‌اند. نیازی به خاطرنشان ساختن نیست که قیمت‌های بسیاری از این پنت‌هاوس‌ها به طور ثابت در حال افزایش است بنابراین در این زمان شاید تنها ثروتمندترین افراد دنیا توان خرید آن‌ها را داشته باشند.با ایران لوکس همراه باشید!

  ۱۰. پنت‌هاوس آپارتمان مستغلاتی کاندومینیوم در نیویورک: ۳۰ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-24-01

  پنت‌هاوس آپارتمان مستغلاتی کاندومینیوم در نیویورک
  وسعت پنت‌هاوس آپارتمان مستغلاتی کاندومینیوم (Condominium) در نیویورک تنها اندکی کمتر از ۱۶۰۰ متر بوده و به یک آسانسور اختصاصی مجهز است که شما را در این پنت هاوس دو طبقه بالا و پایین خواهد بردو علاوه بر این در این پنت‌هاوس چهار اتاق خواب تعبیه شده (که البته شامل اتاق خواب اصلی نمی‌شود) و دارای یک کتابخانه‌ی شخصی،‌ دفتر کار شخصی، اتاق غذاخوری شیک، و یک تراس است که چشم‌انداز بی‌نظیری از شهر نیویورک و پارک مرکزی آن را در معرض دیدگان شما قرار خواهد داد. علاوه بر این‌ها هرکس که صاحب این خانه شود از خدمات تمام وقت یک گروه خدمتگزار حرفه‌ای بهره خواهد برد. همه‌ی این امکانات با صرف هزینه‌ی ۳۰ میلیون دلار به شما تعلق خواهد داشت. پس زود دست به کار شوید و در خرج کردن پولتان صرفه جویی کنید. ولی همانگونه که خواهید دید این تنها آغاز کار است.

  ۹. پنت‌هاوس وان مدیسون، نیویورک: ۴۳ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-25-21

  پنت‌هاوس وان مدیسون، نیویورک
  پنت‌هاوس وان مدیسون (One Madiso) نیز در نیویرک واقع شده و در برجی شیشه‌ای که ۶۰ طبقه دارد و خانه‌ی بسیار از افراد سرشناس حوزه‌ی هنر و سینما در آن واقع شده قرار دارد. در نهایت باید گفت که زیبایی چشم‌نواز و حیرت‌انگیز این پنت‌هاوس با تزئینات داخلی واقعا زیبای آن که شامل دیوارهای مرمری و استخر خصوصی داخل پنت‌هاوس است کامل شده است.

  ۸. پنت‌هاوس آپارتمان هزار موزه‌ در میامی: ۴۵ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-27-27

  پنت‌هاوس آپارتمان هزار موزه‌ در میامی

  پنت هاوس آپارتمان هزار موزه (One Thousand Museum Condos) در میامی جادارترین و مجلل‌ترین فضایی را که یک پنت‌هاوس می‌تواند برای شما فراهم کند برای هر نوع اقامتی در ایالات متحده به شما عرضه خواهد کرد. صاحب این پنت هاوس همچنین مالک یک باشگاه اختصاصی ورزشی و یک اتاق چشمه‌ی آب گرم شده و در خانه‌ی خود دارای تراسی است که چشم‌نوازترین چشم‌انداز میامی را در برابر دیدگان‌اش قرار می‌دهد. باند فرود هلیکوپتر نیز برای این پنت‌‌هاوس در نظر گرفته شده و دکوراسیون داخلی آن بسیار نفیس وزیباست. البته این پنت‌هاوس هنوز در مرحله‌ی ساخت‌و‌ساز قرار دارد و به هین دلیل هنوز کسی مالکیت آن را در دست ندارد. ولی برآوردها نشان می‌دهد که عقربه‌ی قیمت آن در برابر رقم ۴۵ میلیون دلار متوقف خواهد شد.

  ۷. پنت‌هاوس اقامتی کلرمونت در سنگاپور: ۴۷ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-27-36

  پنت‌هاوس اقامتی کلرمونت در سنگاپور

  پنت‌هاوس اقامتی کلرمونت (Clermont) در بالاترین نقطه‌ی مرتفع‌ترین بنا در سنگاپور واقع شده و آن نیز همچنان در دست ساخت است. این ساختمان که در حدود دویست آپارتمان را در بر خواهد داشت، دارای جاذبه‌های اصلی دیگری همچون این پنت‌هاوس ۴۵۷۲ متری است که دارای آسانسور اختصاصی است. بسیاری از میلیونرها و میلیاردرهای دنیا افق چشمان خود را به سمت این پنت‌هاوس معطوف کرده‌اند و ممکن است به محض آن‌که فرآیند ساخت آن به پایان برسد توسط یکی از این افراد تصاحب گردد.

  ۶. پنت هاوس فائنا، میامی: ۵۰ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-30-00

  پنت هاوس فائنا، میامی

  شما در میامی چشم‌اندازی بهتر از چشم‌انداز پنت‌هاوس فائنا (Faena) که بر فراز یک ساختمان ۱۸ طبقه در میامی قرار دارد، نخواهید یافت. به رغم این که وسعت این پنت‌هاوس فقط ۲۴۳۸ متر است ولی با انبوهی از امکانات رفاهی مجلل انباشته شده تا هر نیازی را که شما به آن فکر کنید برآورده سازد. این پنت‌هاوس دارای ۴ اتاق خواب و یک اتاق خواب اصلی است (که هریک تراس مخصوص خود را دارند)، یک باشگاه اختصاصی ورزشی در آن است. یک استخر و یک اتاق نمایش در آن وجود دارد.

  ۵. پنت‌هاوس اوپوس، هنگ کنگ: ۵۹ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-30-10

  پنت‌هاوس اوپوس، هنگ کنگ

  ساختمان اوپوس (Opus building) در هنگ کنگ دارای ۱۲ طبقه‌ی آپارتمانی است ولی جاذبه‌ی اصلی این ساختمان پنت‌هاوس زیبایی است که بر فراز آن بر قله نشسته و همچنین گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در شهر است. برخلاف برخی دیگر از پنت‌هاوس‌های موجود در این فهرست، پنت‌هاوس اوپوس بسیار اقتصادی و به صرفه بوده و با داشتن امکاناتی چون بازیابی آب حاصل از بارش باران و شارژر اتومبیل‌های برقی امکانات یک زندگی به‌صرفه‌تر را برای شما فراهم می‌آورد. ولی به دلیل محدودیت‌هایی که از سوی مسئولین هنگ‌کنگی اعمال می شود، پنت‌هاوس اوپوس را تنها می‌توان اجاره کرد و نمی‌توان آن را خرید. اگرچه ممکن است برخی این را یک نکته‌ی مثبت تلقی کنند و بگویند که به این ترتیب افراد بیشتری می‌توانند از بودن در چنین فضای شگفت‌انگیزی لذت ببرند ولی به نظر می‌رسد این سیاست‌گذاری مسئولان هنگ‌کنگی چندان طول نمی‌کشد که تغییر کند.

  ۴. پنت‌هاوس تور اودئون، موناکو: ۶۶ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-32-53

  پنت‌هاوس تور اودئون، موناکو

  ساختمان پنت‌هاوس اودئون (Odeon) به عنوان مرتفع‌ترین ساختمان در موناکو به حساب آمده و در ارتفاعی بالاتر از ۱۶۲ متری قرار دارد. این پنت‌هاوس ۱۱ هزار متر مربعی که بر فراز ۷۰ طبقه آپارتمان مجلل دیگر قرار گرفته و به آن پنت‌هاوس آسمان نیز گفته می‌شود چشم انداز بی‌مانندی از دریای مدیترانه در برابر چشمان شما قرار خواهد داد و خود آن مجموعا شامل ۵ طبقه می‌شود. این پنت هاوس یکی از گران‌قیمت‌ترین‌ها در جهان نیز محسوب می‌شود، بی شک گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در منطقه‌ی مدیترانه خواهد بود. این مکان واقعا مکان بی‌نظیری برای زندگی کردن محسوب می شود.

  ۳. پنت‌هاوس برج ساحل جنوبی، لندن ۹۰ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-32-58

  پنت‌هاوس برج ساحل جنوبی، لندن

  برج ساحل جنوبی که یک ساختمان سی طبقه است در اصل در دهه‌ی ۱۹۷۰ ساخته شده و اخیرا مورد بازسازی و بهینه سازی قرار گرفت تا به امکانات روز مجهز شود. هم نمای درونی و هم سیمای بیرونی ساختمان دستخوش تغییر و بهسازی شد. این پنت‌هاوس در طبقه‌ی چهل‌ویکم این ساختمان قرار گرفته به علاوه که حدود دویست واحد آپارتمان دیگر در این ساختمان موجود است. باید گفت که نگین این مجتمع چشم‌نواز همین پنت‌هاوس است که یکی از گرانقیمت‌ترین خانه‌ها در سرتاسر بریتانیای کبیر و البته لازم به گفتن نیست که در سرتاسر جهان محسوب می‌شود.

  ۲. پنت‌هاوس پیر هتل در نیویورک: ۱۲۵ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-35-07

  پنت‌هاوس پیر هتل در نیویورک

  به بیانی ساده باید بگوییم که پنت‌هاوس هتل پیر (Pierre Hotel) گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در سرتاسر ایالات متحده آمریکاست. نمای داخلی این پنت‌هاوس با قطعه‌هایی از آثار هنری نفیس و مجسمه‌های با ارزش تزئین یافته است که ارزش هر کدام از آن‌ها میلیون‌ها دلار است. این پنت‌هاوس همچنین دارای پنجره‌هایی به سبک معماری کلیسای اعشم بوده و شومینه‌های آن تاریخ ایالات متحده را در قرن‌های هفدهم و هیجدهم میلادی برای‌تان مجسم می‌سازد. راه‌پله‌ی بزرگ مرکزی و تراس پشت‌بام که چشم‌انداز کاملی از منهتن، پارک مرکزی و دریاچه‌ی هادسون برای شما فراهم آورده است. هزینه‌های نگهداری این پنت‌هاوس تنها ۴۵ هزار دلار در ماه است. اگرچه به نظر می‌رسد که این پنت‌هاوس صدها سال قدمت دارد ولی آنچنان سربلند و چشم‌نواز به نظر می‌رسد که همه را فریفته‌ی خود کرده است و به همین دلیل هم گران‌قیمت‌ترین پنت‌هاوس در ایالات متحده‌ی آمریکا محسوب می‌شود. در آمریکا ده‌ها و بلکه صدها پنت هاوس حیرت‌انگیز و چشم‌نواز وجود دارد ولی هیچ یک از لحاظ زیبایی و شگفت‌انگیز بودن به پای این یکی نمی‌رسد.

  ۱. پنت‌هاوس وان هاید پارک، لندن: ۲۳۰ میلیون دلار

  photo_2016-03-07_23-35-12

  پنت‌هاوس وان هاید پارک، لندن

  این پنت‌هاوس گران‌قیمت‌ترین آپارتمان در بریتانیای کبیر است و یکی از گران قیمت‌رین خانه‌ها در سرتاسر دنیاست. اگرچه این خانه برعکس اغلب پنت‌هاوس‌های دنیا در بالاترین طبقه‌ی یک آسمان‌خراش قرار ندارد، بازهم تاثیرگذارترین خانه هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ ظاهر در بریتانیاست. این پنت‌هاوس شامل یم سینمای اختصاصی، یک زمین گلف و شبیه‌ساز بازی گلف است. در کنار این امکانات مجهز دیگری نیز در آن تعبیه شده که به علاوه‌ی آن باید به یک تیم از خدمتکاران بسیار با تجربه و حرفه‌ای در جهان اشاره نمود که در خدمت ساکنان آن خواهند بود.


 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.