تبلیغات
وبلاگ من - انتخاب رنگ لباس ، میکاپ و جواهرات براساس رنگ پوست

انتخاب رنگ لباس ، میکاپ و جواهرات براساس رنگ پوست

چهارشنبه 9 تیر 1395 10:16 ق.ظ

 

عکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسید

 • عکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسید

  عکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسید

  در دنیا جاده هایی وجود دارند که با دیدن انها مجذوب می شوید . لذت رانندگی در این جاده ها بسیار زیاد است.جهان ما جاده های زیادی دارد که می توان در آنها سفر کرد اما ۳۵ جاده در میان آنها شاید شگفت انگیزتر از بقیه باشند. جاده‌هایی که زیبایی، ساختمان و طبیعت آنها تجربه یکتایی از سفر و رانندگی را به انسان ارایه می‌دهند. در ادامه با این جاده های شگفت‌انگیز آشنا می شویم …

  1. جاده Rohtang، هندعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدریزش کوه در مسیر Rohtang بسیار شایع است، لذا باید در زمانی که محو تماشای یخچال های طبیعی، کوه‌های مه گرفته و رودخانه ها هستید احتیاط در رانندگی را همواره در نظر داشته باشید.

  2. Chapman’s Peak Drive ، آفریقای جنوبیعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدچشم اندازهای این جاده زیبا به دریا احساس سفر در لبه کوه ها را برای شما تداعی خواهد کرد. این مسیر ۵ مایلی که دارای ۱۱۴ پیچ است، توجه ویژه ای هنگام رانندگی می طلبد.

  3. Ruta، آرژانتینعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین جاده ۳۰۰۰ مایلی از ۲۰ پارک ملی و ۱۸ رودخانه عبور می کند که می تواند برای شما خاطره یک سفر هیجان انگیز و مناظری خیره کننده را در ذهن ثبت کند. کسانی که به دنبال تغییر و تحول هستند حتما باید در این جاده رانندگی کنند.

  4. State Route 1، کالیفرنیاعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدرانندگی در طول ساحل شرقی اقیانوس آرام و حس تجسم زیبایی های ساحل غربی و مناظری خیره کننده از اقیانوس و دره ها ارمغان این جاده به شماست.

  5. جاده A82، اسکاتلنعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداگر قصد سفر به اسکاتلند را دارید، نمی توانید جاده ای بهتر از A82 را برای دیدن زیبایی های طبیعت این کشور پیدا کنید.

  6. بزرگراه Hana، هاوایعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدجاده های زیاد در هاوایی هستند که زیبایی های شگفت آوری دارند اما بزرگراه هانا با ترکیب جنگلهای بارانی، اقیانوس و آبشار ها قاب عکسی زنده و جادویی را در چشمان شما رسم می کند.

  7. باغراه Blue Ridge، کارولینای شمالی، ویرجینیا، ایالات متحدعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداکر می خواهید نمایی از ارتفاعات آپالاچین را به همراه طبیعت رنگارنگ آن ببینید، حتما باید در این مسیر رانندگی کنید. این مسیر از کارولینای شمالی تا ویرجینیا امتداد دارد و تصویری در ذهن شما ایجاد می کند که هیچ گاه فراموش نخواهید کرد.

  8. جاده Atlantic، نروعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدمی توان گفت که کل زیبایی های نروژ در این جاده خلاصه شده است، جایی که می توانید در آن وال هایی که در اقیانوس آتلانتیک شنا می کنند را ببینید و صخره ها را نیز در دور دست تماشا کنید.

  9. جاده Valley of Fire، نوادعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداگر به رنگ قرمرعلاقه دارید، این جاده حتما شما را علاقه‌مند خواهد کرد. صخره های زیبای قرمز رنگ اینجا زیاد دیده می شوند، تا جایی که زیر نور آفتاب آنها را به آتش تشبیه کرده‌اند.

  10. جاده Milford، نیوزلنعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین جاده گلچینی از تمام زیبایی های نیوزلند را پیش چشمان شما قرار خواهد داد.

  11. جاده North Yungas، بولیوعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبا وجود اینکه مه رقیقی که در اطراف این جاده وجود دارد شاید مانع از این شود که بتوانید به درستی زیبایی های طبیعت سرسبزی که اطراف این جاده را فراگرفته است را ببینید اما تلفیق این زیبایی و ترسناک بودن مسیر می تواند تجربه جدیدی را برای شما فراهم کند.

  12. بزرگراه Overseas، فلوریدا ایالات متحدهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبرای رفتن از سرزمین اصلی به مرکز تعطیلات فلوریدا حتما باید از این پل عبور کنید. تجربه رانندگی روی اقیانوس که تا چند مایل ادامه پیدا می کند. رانندگی در زمان غروب آفتاب در این مسیر بسیار لذت بخش خواهد بود.

  13. Scenic Byway 163، آریزونا، ایالات متحدهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداگر از جاده Valley of Fire خوشتان آمده حتما تجربه رانندگی در این جاده نیز برای شما لذت بخش خواهد بود، این جاده ۴۵ مایلی مدوام بین ارتفاعات و صحراهای قرمز رنگ به راه خود ادامه می دهد.

  14. جاده Jebel Hafeet Mountain، ابوذبیعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدتماشای غروب آفتای از کوههای Jebel Hafeet بسیار دیدنی است حال اگر لذت رانندگی را نیز به آن اضافه کنید می توانید خاطره ای دلنشین را در ذهن خود ثبت کنید.

  15. Trollstigen، نروژعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدچشم اندازی از آبشار زیبای Stigfossen به ارتفاع ۱۰۵۰ فوت هدیه رانندگانی است که خطر می کنند تا از مناظر نفس گیر این جاده بهره‌مند شوند.

  16. جاده Oberalp، سویسعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیددر ارتفاع ۶۷۰۶ پایی از سطح دریا بارش های فصلی در این جاده به حدی است که این جاده تنها در فصل تابستان برای تردد باز است.

  17. جاده Great Ocean، استرالیاعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدجنگل های بارانی، نمایی زیبا از اقیانوس و پارک های ملی جاده Great Ocean را به یکی از خوش منظره ترین جاده های دنیا تبدیل کرده است.

  18. Col de liseran، فرانسهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین جاده که در واقع مرتفع ترین جاده کوه های آلپ نیز هست در تابستان برای دوچرخه سواری و رانندگی بسیار مناسب است.

  19. بزرگراه Karakoramعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبه عنوان اتصال دهنده پاکستان و چین این بزرگراه نقشی کلیدی دارد اما در عین حال این بزرگراه دارای مناظری بسیار زیبا و جالب توجه است.

  20. Interstate 70، ایالات متحدهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبسیاری از رانندگان به دنبال کشف مناظری خاص و فوق العاده به این جاده می روند.

  21. Cabot Trail، کاناداعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدقله های سرسبز، اقیانوس آبی و مناظری دیدنی باعث می شود که بسیاری از کسانی که از طریق این جاده سفر می کنند بارها در میانه راه برای دیدن مناظر آن توقف کنند.

  22. Furka، سوئیس

  عکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسید

  این راه در رشته کوه های آلپ سوئیس است و مسیری پر برف و در عین حال دارای چشم انداز های سر سبز است.

  23. جاده White Rim، ایالات متحدهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین جاده به طول ۱۰۰ مایل برای رانندگان ماجراجو و دوچرخه سواران کوهستان مناسب است.

  24. جاده کوستانی Tianmen، چینعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین جاده ۱۱ کیلومتری می تواند شما را با بالای کوهای پارک ملی تیانمن ببرد.

  25. مسیر Stelvio، ایتالیاعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبرنامه تخت گاز، این جاده را به عنوان جذاب ترین جاده رانندگی در دنیا معرفی کرده است.

  26. Col de Turini، فرانسهعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیددرست مثل جاده Furka در سوئیس که در کوه های آلپ قرار دارد این جاده نیز از کوههای اعجاب انگیز فرانسه عبور می کند.

  27. بزرگراه Denali، آلاسکاعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدآلاسکا یکی از زیباترین ایالت های ایالات متحده آمریکاست. با رانندگی در این مسیر به درستی این ادعا پی خواهید برد.

  28. Sani، آفریقای جنوبیعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبرای رانندگی در این مسیر حتما به یک خودرو آف رود نیاز دارید. می توانید در طول رانندگی از مناظر اعجاب انگیز آن استفاده کنید.

  29. جاده Going-to-the-Sun، مونتاناعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدزیبایی این جاده با نام آن یکسان است. این جاده از پارک ملی Glacier عبور می کند جایی که می توانید در آن دریاچه های یخ زده را ببینید.این جاده ای است که نباید آن را از دست بدهید.

  30. مسیر ۵۵۰، کلرادوعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدچشم انداز هیجان انگیز از جنگل ها و کوهای کلرادو یک رانندگی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کند.

  31. Transfagarasan، رومانیعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین مسیر هم جزء مرتفع ترین راه ها در جهان است.

  32. کمربندی The Hawaii، هاواییعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدمنظور از کمربندی هاوایی راههای شماره ۱۱، ۱۹ و ۱۹۰ هستند که به دور جزیزه کشیده شده اند. با رانندگی در دور جزیره می توانید کوههای اتشفشانی، سواحل دریا، جنگل های بارانی و کوههای سرسبز را به نظاره بشینید.

  33. بزرگراه های Finger Lakes، نیویورکعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیداین بخش از نیویورک مرکزی منظره ای از مزارع سنتی، و روستاهای کوچک زیبا را به شما هدیه می دهد.

  34. Iroha-zaka، ژاپنعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدبه عنوان اتصال دهنده بین Nikko و Oku-Nikko این جاده پیچ در پیچ مناظری نفس گیر از طبیعت رنگارنگ ژاپن را پیش روی چشمان شما قرار می دهد.

  35. باغراه Palisades، نیوجرسیعکس های زیباترین جاده های جهان را بشناسیدنیوجرسی به سبب شهر هایی که دارد چندان جای معروفی نیست. اما این باغراه با ارایه نماهای جذابی از رودخانه Hudson نظر شما را در خصوص آن تغییر می دهد.


 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.